Dažai ir lakai

Dažai ir lakai

Mediena yra geriausia žaliava gaminti langams ir durims ji tvirta ir patvari. Tačiau neapsaugotą ją veikia įvairūs priešai. Tai ultravioletiniai spinduliai, kurie ardo svarbią sudėtinę medienos dalį, jos paviršius pagelsta, papilkėja, sutrūkinėja. Taip pat jai kenkia ir drėgmė. Todėl labai svarbu yra tinkamai apdoroti medinį paviršių.

WOODMETA siūlo didelį lakų ir dažų pasirinkimą. Gaminius galima dažyti visomis RAL spalvų paletės spalvomis. Spalvų įvairovė suteikia galimybę priderinti rėmų atspalvį prie vidaus ar išorės apdailos bei baldų. Norintiems matyti medžio struktūrą, siūloma medinę dalį dengti laku skaidrūs lakai padeda išryškinti medžio tekstūrą. Langus galima dažyti ir lakuoti pagal jūsų pageidavimus.

Medinių langų impregnavimui ir dažymui naudoja vokiečių firmos REMMERS BAUCHEMIE GmbH priemones. Dažai yra pagaminti vandens pagrindu, greitai džiūsta, yra atsparūs drėgmei ir ultravioletiniams spinduliams. Dažai yra ne tik ekologiški, bet ir elastingi, gerai sukimba su medienos paviršiumi, todėl neskilinėja ir nesilupa. Dažai giliai įsiskverbia į medį ir patikimai apsaugo nuo neigiamo išorės poveikio.

dazai langams

nfl jerseys wholesale online Cheap NFL Jerseys discount jerseys online Discount NHL Jerseys Wholesale Cheap MLB Jerseys Personalized Jerseys Wholesale Cheap Jerseys Wholesale