Apie mus

woodmeta mediniai langaiWOODMETA pagrindiniai produktai – langai, durys, laiptai, fasado ir vidaus apdailos dailylentės, tiesmetriniai gaminiai, statybinė – konstrukcinė mediena.

Mums svarbiausia patenkinti kliento norus, kad užsakovas džiaugtųsi mūsų ilgaamžiais gaminiais. To siekiame užtikrindami kokybę, investuodami į naujus įrenginius bei technologijas, mokydami darbuotojus, diegdami naujus produktus, Didelės patirties bei aukštos kompetencijos darbuotojų dėka nuolat siūlome originalias, kūrybiškas idėjas, randame kiekvienam tinkamą ir prieinamą sprendimą, atsižvelgiant į kliento norus ir galimybes. WOODMETA gaminiai pasižymi išskirtine kokybe, estetika ir ilgaamžiškumu. Mūsų įmonei svarbiausia parduodamos produkcijos kokybė, todėl mūsų parduodami mediniai langai ir durys atitinka aukščiausius Europos kokybės reikalavimus, ženklinama CE ženklu. Mediniai langai – ilgaamžiai. Langams suteikiama net 5 metų garantija! Šiems langams būdingas ypatingai geras mechaninis patvarumas. Langai gaminami naudojant Weinig kompiuterizuotus langų centrus. WOODMETA langai ir durys turi puikią šilumos, garso izoliaciją, ir kt. Medinis langas iš išorės yra apsaugotas nuo įvairių veiksnių (lietaus, dulkių, saulės, šalčio, mechaninių pažeidimų ir kitų)

Kodėl turėtumėte pasirinkti WOODMETA?

  • Sertifikuoti mediniai langais ir durys atitinka aukščiausius Europos kokybės reikalavimus, kurie yra ženklinami CE ženklu.
  • Įmonė ypač patikima, mūsų mediniams langams ir durims taikoma net 5 metų garantija
  • Mediniai langai ir durys yra ekologiški. Medžio apdirbimui naudojamos tik natūralių medžiagų pagrindu pagamintos priemonės. Jie ypač tinka žmonėms, kurie rūpinasi savo sveikata ir ilgaamžiškumu. Jis suteikia namams bei jų šeimininkams prestižo , solidumo, originalumo ir išskirtinumo.
  • Gamyboje naudojami pažangiausi Weinig kompiuterizuoti langų centrai, kurie leidžia išgauti aukštą gaminių kokybę.

Mūsų gaminiuose naudojami prekės ženklai:

Weinig group medienos apdirbimo irenginiai

gu apkaustai langams

Remmers Lietuva dažai medienai

Langų gamybos ir montavimo medžiagos

Langų ir durų apkaustai G-U

VBH montavimo medžiagos

nfl jerseys wholesale online Cheap NFL Jerseys discount jerseys online Discount NHL Jerseys Wholesale Cheap MLB Jerseys Personalized Jerseys Wholesale Cheap Jerseys Wholesale