Mediniai langai

Medinai langai

mediniai langai namas

Medis “kvėpuoja”, nes jis natūrali žaliava, todėl šis procesas padeda palaikyti kambariuose drėgmės balansą ir tai suteikia būstui jaukumo.Mediniai langai ir durys yra ekologiški. Medžio apdirbimui naudojamos tik natūralių medžiagų pagrindu pagamintos priemonės. Jie ypač tinka žmonėms, kurie rūpinasi savo sveikata ir ilgaamžiškumu. Jis suteikia namams bei jų šeimininkams pertižo , solidumo, originalumo ir išskirtinumo.

Mediniai langai – ilgaamžiai. Langams  suteikiame net 5 metų garantiją! Mūsų mediniai langai atitinka aukščiausius Europos kokybės reikalavimus. Šiems langams būdingas ypatingai geras mechaninis patvarumas.Langai neperšąla, kai yra žema oro temperatūra.
Medis neleidžia susidaryti šalčio slenksčiams rėmuose ir neleidžia kondensuotis vandeniui. Lyginant su plastikiniais ar aliuminio langais, mediniai langai duoda kur kas geresnes šilumos izoliavimo galimybes, o lango rėmą malonu liest net kai už lanko temperatūra žemiau nulio.

Trijų stiklų 40 mm storio naujos kartos paketai, padengti dviguba selektyvo danga. Langai gaminami pagal visus naujausius euronorminius reikalavimus, gaminami iš keturių sluoksnių klijuotos medienos tašų, jo storis yra 78mm (IV78). Dėl šios lango konstrukcijos šis langas yra patvarus ir stabilus.

Klientui pageidaujant, langų gamybai naudojamas pušies, maumedžio, ąžuolo mediena. Medinė lango dalis impregnuojama mirkant, gruntuojama ir dažoma ekologiškai švariais ir atspariais RAL paletės  spalvų dažais.  Spalvų įvairovė suteikia galimybę  priderinti rėmų atspalvį prie vidaus ar išorės apdailos bei baldų.   Norintiems matyti medžio struktūrą, siūloma medinę dalį dengti laku, skaidrūs lakai padeda išryškinti medžio tekstūrą.

Medinis langas iš išorės yra  apsaugotas nuo įvairių veiksnių (lietaus, dulkių, saulės, šalčio, mechaninių pažeidimų ir kitų).

IV-78 SOFTLINE profilių. Naujos kartos SOFTLINE 78 kampai yra labiau užapvalinti, o tai ne tik geriau saugo langą nuo vandens ir purvo sankaupų, bet ir pagerina gaminio išvaizdą. Pagaminti iš medinių SOFTLINE profilių langai yra stabilesni, lengviau prižiūrimi. Dėl patobulintos antros tarpinės šie langai pasižymi labai geromis šilumos ir garso izoliacijos savybėmis.

Medienos rūšys

mediniu langu medienos tipai

Varstymo būdai

langu varstymo budai

IV 78 Medinis langas

iv 78 profilis medinis langas
nfl jerseys wholesale online Cheap NFL Jerseys discount jerseys online Discount NHL Jerseys Wholesale Cheap MLB Jerseys Personalized Jerseys Wholesale Cheap Jerseys Wholesale