Stiklas ir stiklo paketai

Stiklai ir stiklo paketai

Stiklas užima apie 80 procentų lango ploto. Todėl teisingai parinktas stiklinimas ir kokybiškas stiklo paketas turi ypatingai svarbią reikšmę siekiant kuo geresnių lango šilumos ir šviesos laidumo savybių. Siekdami optimalaus sandarumo ir šilumos izoliacijos bei apsaugos nuo įsilaužimų, mes į savo kokybiškus langus montuojame standartinį poliruoto Saint Gobain ar Pilkington nuo 40mm storio stiklo užpildą, kurio šilumos laidumo koeficientas nuo 0,6 W/m²K iki 1,3 W/m²K, garso izoliacija nuo 32 dB iki 48 dB. Kliento pageidavimu galimos ir kitos stiklo užpildo rūšys: su tripleksu, tonuotu ar ornamentiniu stiklu. Norėdami gaminti mechaniškai tvirtesnius ir šiltesnius rėmus, taip pat turėti galimybę stiklinti juos dviejų kamerų stiklo paketais, mes nusprendėme rėmo skerspjūvį “pastorinti” iki 78 mm. Čia skaičiai 78/78 reiškia lango staktos ir rėmo storį, t. y. mažiausiai 10 mm storesnį, negu naudojamas daugumoje Europos šalių. Mediniai langai stiklinami dviejų kamerų stiklo paketais, kurie užtikrina gerus šiluminio laidumo ir garso izoliacijos parametrus. Naudojami gerai žinomų firmų gaminami stiklo paketai su įvairiais pagal paskirtį reikalingais stiklais:

  • Sulaikantys garsą stiklai;
  • Taupantys šilumą selektyviniai stiklai, kuo mažesnis šilumos perdavimas į išorę;
  • Tonuoti, matiniai, raštuoti stiklai. Jie kontroliuoja saulės spindulius, kurie patenka i gyvenamąja patalpą;
  • Saugūs (laminuoti) stiklai atsparūs smūgiui grūdinto stiklo paketai, kurie apsaugo nuo įsilaužimo;

Stiklai pritaikyti kiekvieno kliento lūkesčiams, todėl visuomet išsiaiškiname poreikius ir atrasime jums tinkamiausia stiklo paketą kiekvienai patalpai: šilumos išsaugojimas, triukšmo lygio sumažinimas, natūralios šviesos pralaidumas ar slopinimas. Tai labai svarbus veiksnys parenkant stiklus.

nfl jerseys wholesale online Cheap NFL Jerseys discount jerseys online Discount NHL Jerseys Wholesale Cheap MLB Jerseys Personalized Jerseys Wholesale Cheap Jerseys Wholesale